• Wyprzedaż!
  • -40,00 zł
  • Zniżka 40,00 zł

Zestaw- Zaol, kuracja przeciw wypadaniu włosów

255,00 zł
295,00 zł
Zniżka 40,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Dzięki temu rozwiązaniu otrzymasz zarówno Zaol Doctor's Synergy Booster, jak i Scalp Scaling Shampoo. W połączeniu jest to idealne rozwiązanie do zwalczania wypadania włosów, ponieważ produkty wzmacniają włosy i skórę głowy, przywracając naturalną równowagę skóry głowy i włosów.

Produkty Zaol zapobiegają wypadaniu włosów poprzez wzmocnienie i przywrócenie naturalnej równowagi w skórze glowy dzięki zastosowaniu substancji czynnych, takich jak tlenek pirolidynylo-diaminopirymidyny (PDPO). Szampon i środek do pielęgnacji włosów działają w symbiozie, dzięki czemu skutecznie przeciwdziałają wypadaniu włosów.

Przeczytaj więcej o szamponie tutaj i przeczytaj więcej o wcierce Synergy Booster tutaj.


Ilość

Skalp Scaling Shampoo zawiera wiele aktywnych, leczniczych składników które regenerują zniszczone włosy, poprawiając tym samym stan skóry głowy.

Tutaj znajdziesz dokładniejszy opis szamponu

Synergy Booster zapewnia opatentowany element PDPO (tlenek pirolidynylo-diaminopurimidyny), który został zatwierdzony przez FDA jako pierwszy składnik do odbudowy włosów. Dostarcza składników odżywczych do cebulek włosowych. Synergy Booster to odnowiony blask oraz grubsze zdrowsze włosy.

Przeczytaj więcej o Synergy Booster tutaj


Specyficzne kody

Zobacz także