Synergy Booster- przeciw wypadaniu włosów

165,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Zaol Synergy Booster przeciwdziała wypadaniu włosów, przywraca równowagę skóry głowy i zwiększa ukrwienie cebulek włosa w celu uzyskania gęstszych i zdrowszych włosów.

Ten produkt zawiera opatentowaną i zatwierdzoną przez FDA cząsteczkę PDPO (tlenek pirolidynylo-diaminopurimidyny), która zwiększa krążenie krwi w skórze głowy. Wmasowując preparat w skórę głowy, cebulki i mieszki włosowe zostają ożywione, a wyniki będą widoczne po 3 miesiącach stosowania.

W badaniu przeprowadzonym na 60 osobnikach płci męskiej stwierdzono, że cząsteczka PDPO jest bardziej skuteczna i ma mniej skutków ubocznych niż popularnie stosowany minoxidyl.


Ilość

Efekt

Zaol Synergy Booster zawiera opatentowany i zatwierdzony przez FDA- PDPO (tlenek pirolidynylo-diaminopurimidyny). Jest to cząsteczka o wyższej masie cząsteczkowej niż Minoxidil i ma kilka ważnych zalet w porównaniu z obecnie przestarzałym związkiem Minoxidil. Ponadto PDPO ma mniej skutków ubocznych w porównaniu do swojego poprzednika.

Nowy związek jest strukturalnie analogiem minoksydylu, w którym grupa piperydynylowa minoksydylu została zastąpiona grupą pirolidynylową odpowiadającą wzorowi cząsteczkowemu C8H13N5O.

Przeprowadzono badanie kliniczne z udziałem 60 osób (mężczyzn) w celu oceny bezpieczeństwa i skuteczności pirolidynylo-diaminopirymidyny w stosunku do 5% minoksydylu. Okazało się, że jest bardziej skuteczny niż Minoxidil.

Tlenek pirolidynylo-diaminopirymidyny wykazywał zwiększone mRNA (13,50%) dla genu SHH w porównaniu z minoksydilem (5%) związanym ze wzrostem włosów.

Ponadto procentowa poprawa wzrostu włosów w okresie próbnym wzrosła odpowiednio o 25%, 50% i 66%.

Tlenek tlenku pirolidynylu wzmacnia słabe mieszki włosowe, ponieważ dostarcza wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują włosy. Ponadto substancja zwiększa produkcję włosów i objętość włosów w fazie wzrostu, penetrując same cebulki włosowe. Dodatkowo poprawia się krążenie krwi w mieszkach włosowych, dzięki czemu skóra głowy i włosy są zdrowe. Produkt może być używany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Odżywianie skóry głowy

Ekstrakty ziołowe, takie jak peptyd miedziowy, kolagen, witamina C, biotyna, pirytionian cynku, dekspantenol, nikotynamid, dziko rosnący żeń-szeń, drożdże, oksykardium filodendronu, koreański perillum i mięta pomagają wniknąć do mieszków włosowych pod skórą głowy.

Cykl wzrostu włosów i wypadanie włosów

Włosy przechodzą przez 3 fazy:

1) faza wzrostu (3-5 lat),

2) Faza przejściowa (1-2 tygodnie)

3) faza odpoczynku (2-4 miesiące)

Wiele osób przestaje leczyć wypadanie włosów, gdy widzi nadmierne wypadanie. Niestety zapobiega to osiągnięciu pomyślnego efektu kuracji.

Dlatego ważne jest, aby każda kuracja włosów była wykonywana nieprzerwanie przez co najmniej 3 miesiące. Podczas fazy spoczynku włosy nie rosną, ponieważ przylegają tylko do mieszków włosowych. To właśnie wtedy martwe włosy wypadają z mieszków włosowych z powodu powiększenia i ukrwienia mieszków włosowych, co powoduje podkreślenie objawów utraty włosów.

Innowacyjna dysza

Zaol Doctor's Order jest stworzony specjalnie do codziennego i łatwego użycia dzięki unikalnie zaprojektowanej „dyszy”, która ułatwia nakładanie produktu bezpośrednio na skórę głowy. Jest również przeznaczony do masażu skóry głowy.

Nie zawiera parabenów, nie zawiera silikonu i nie zawiera barwników

Cała gama produktów Zaol Doctor's Order stawia na pierwszym miejscu zdrowie i ochronę środowiska naturalnego, więc produkty są wolne od parabenów, silikonu i barwników.

Zalecane dla

            1) Nadmiernie wypadające włosy / cienkie słabe włosy

            2) Przywrócenie naturalnej równowagi skóry głowy

            3) Lepsze krążenie krwi w skórze głowy i cebulkach włosowych


Specyficzne kody