Pianka do mycia twarzy

55,00 zł
Brutto

Idealna pianka czyszcząca dla osób cierpiących na suchą i / lub wrażliwą skórę. Pianka skutecznie oczyszcza pory z najdrobniejszego pyłu aż po resztki makijażu, jednocześnie pozostawia skórę miękką, elastyczną i nawilżoną. Pianka tworzy warstwę, która utrzymuje skórę zdrową, a po oczyszczeniu skóra będzie wyglądała tak, jakby właśnie został nałożony krem nawilżający. Produkt zawiera innowacyjną technologię MLE Skin Barrier Formula, która jest opatentowanym kompleksem ceramidowym Real Barrier.

Ilość

Technologia Bubble Cream

Dzięki formule MLE® Skin Barrier Formula, opatentowanym kompleksem Ceramide, skóra pozostaje wilgotna - nawet po myciu. Organiczny olej migdałowy oczyszcza skórę, podczas gdy kremowa pianka usuwa wszystko, od pozostałości makijażu po drobny kurz i brud. Ogólnie rzecz biorąc, bariera skóry jest chroniona i utrzymywana podczas mycia.

Bez siarczanów

Siarczany są środkami powierzchniowo czynnymi, które pomagają mieszać wodę i olej razem. Najczęściej są stosowane w produktach czyszczących. Surfaktanty na bazie siarczanów to środki syntetyczne na bazie petrochemicznej, które łatwo wchłaniają się do organizmu przez skórę i prawdopodobnie przyczyniają się do alergii i wypadania włosów.Stwierdzono, że częste stosowanie środków powierzchniowo czynnych na bazie siarczanów może prowadzić do raka lub innych chorób przewlekłych, dlatego najlepiej jest wybrać alternatywę dla swojej skóry jaką jest Real Barrier.

Głębokie oczyszczenie.

Skutecznie czyści zanieczyszczenia takie jak: pozostałości makijażu i drobny pył który często zatyka pory. 

Jednocześnie odżywiając skórę za pomocą kiełków pszenicy i ekstraktów spiruliny, oraz chroniąc barierę skóry przed szkodliwymi bodźcami zewnętrznymi.

Klinicznie udowodniony efekt głębokiego oczyszczania ultra drobnego pyłu:

Test kliniczny na oczyszczanie skóry z ultra drobnego pyłu (testowany przez Ellead, 50 osób)


Rekomendowane dla: Skóra sucha oraz częste uczucie naciągniętej wręcz ciasnej skóry po myciu.


5 Przedmioty

Specyficzne kody