• Wyprzedaż!
  • -40%
  • Zniżka 40%

Extreme Cream

95,40 zł
159,00 zł
Zniżka 40%
Brutto
Obecnie brak na stanie

Extreme Creme to flagowy produkt marki Real Barrier. Krem nawilża bardzo suchą skórę, wzmacniając jej naturalną barierę za pomocą opatentowanej formuły (MLE). Dzięki innowacyjnej technologii, Extreme Cream imituje lipidy skórne. Extreme Cream zawiera także formułę podwójnie ceramidową, która również występuje naturalnie w zewnętrznej warstwie skóry gdzie działa jako spoiwo wypełniające przestrzenie międzykomórkowe.

Krem jest bardzo skoncentrowany dzięki czemu starcza na długo, jednocześnie szybko i skutecznie się wchłania.

Ilość

Skóra nawilżona przez 72 godziny

Exreme Creme ​​wzbogacony jest kwasem hialuronowym, aby zapewnić długotrwały efekt. Krem daje doskonałą ochronę skóry dzięki ceramidowi 9S ™, ceramidowi 5SP ™ i 3 kompleksom, które łagodzą podrażnioną skórę. Badania kliniczne wykazały, że skóra jest utrzymywana w stanie nawilżenia do 72 godziny.

Najważniejsze jest utrzymanie prawidłowej bariery skórnej.

Gdy bariera skóry ulega uszkodzeniu, skóra staje się wrażliwa i podatna na zapalenia. Ciało ludzkie składa się z około 70% wody. Jeśli skóra nie utrzymuje odpowiedniej zawartości wilgoci w organizmie, może to zagrażać zdrowiu i samopoczuciu. Ponadto skóra blokuje szkodliwe elementy ze środowiska zewnętrznego, a uszkodzona skóra nie jest w stanie tego zapewnić.

                                                                                 

Tutaj bariera skóry odgrywa ważną rolę, ponieważ uszkodzona struktura jest łatwo przepuszczalna w obie strony: składniki odżywcze skóry wychodzą, a chemikalia, kurz, smog i inne toksyny mogą łatwiej przenikać przez skórę. Rolą technologii MLE® jest utrzymanie skóry w zdrowiu i zapobieganie ingerencji substancji własnych w substancje z otoczenia zewnętrznego.                                                                                                

Technologia Real Barier dla skóry

Nawilżające i odżywcze korzyści dzięki technologii MLE®-Unikalne Ceramidy (niezbędne lipidy, które pomagają wiązać i wypełniać komórki skóry)-

Dzięki Global Patent MLE® Technology

-99,5% użytkowników miało ulepszoną funkcję bariery skórnej.

WSKAZÓWKA:
  • Nadaje się zarówno do opieki dziennej, jak i nocnej.
  • Przeciwdziała trądzikowi
  • Przeciwdziała zwiotczeniu skóry
  • Wygładza blizny
  • Skóra wrażliwa, skłonna do alergii na inne kosmetykiSpecyficzne kody

Zobacz także