Technologia MLE marki Real Barrier jest ich podstawową i wyróżniającą kompetencją w branży produktów do pielęgnacji skóry. 

Korzystając z technologii MLE, firma opracowała produkty przeznaczone dla skóry suchej i wrażliwej, regenerujące złą funkcje ochronną skóry, i będzie nadal opracowywać produkty na łuszczycę, egzemę, cukrzycę, rogowacenie geriatryczne, a także kosmetyki przeznaczone wyłącznie dla szpitali.

Historia Real Barrier rozpoczęła się ponad 20 lat temu, gdy nowonarodzony syn założyciela Dr. Raymond Park cierpiał na suchą, popękaną i bolesną skórę. Jako zaniepokojony ojciec, który był sfrustrowany produktami, które albo nie działały, albo miały niebezpieczne skutki uboczne - postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Jako naukowiec, dr Park włożył serce w stworzenie hipoalergicznej formuły, która delikatnie i bezpiecznie wyleczyła jego syna z przewlekłego zapalenia skóry.

Czując radość i ulgę, dr Park wiedział, że musi podzielić się swoją formułą leczenia z jak największą liczbą osób. Kolejne pięć lat poświęcił na badania, aby opracować Real Barrier - linię produktów konsumenckich do leczenia i ochrony wrażliwej skóry.

To pasja i determinacja Dr. Park doprowadziły do ​​sukcesu marki, która w ubiegłej dekadzie zdobyła pierwsze miejsce bestsellerów w Korei.

W 2000 roku Real Barrier była jedną z pierwszych koreańskich marek, która rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych - na długo zanim K-beauty stała się popularnym trendem w Ameryce. Teraz nadeszła pora na Polskę. Dajemy konsumentom dostęp do delikatnych i unikalnych formuł odkrytych dzięki zaawansowanym innowacjom.

REAL BARRIER = zaawansowana linia produktów zawierających technologię MLE PLUS kwas hialuronowy i opatentowane podwójne ceramidy.