Od przedsiębiorczości do ugruntowanej działalności

Wszystko rosło organicznie. Pomysł przerodził się w przedsiębiorczość. Przedsiębiorczość stała się ugruntowaną działalnością. Bracia przeprowadzili badania patentowe i badania rynku, aby zaoferować absolutne najlepsze rozwiązanie dla duńskich konsumentów. Wszystko z naciskiem na fakt, że wszystko powinno być przyjazne dla środowiska i spełniać wszystkie wymogi UE w tym obszarze.

Dziś obaj bracia pojawili się w ponad 10 koreańskich e-gazetach, a solidne i długoterminowe umowy z dostawcami zostały podpisane z najlepszymi Koreą Południową. Przejrzystość i porządek w papierach ma decydujące znaczenie dla konsumenta, gdy oferuje produkty zagraniczne dla czegoś tak wrażliwego jak ciało.

Tylko nieliczni przyjeżdżają na przesłuchanie - jeszcze mniej jest wybranych

Wybieramy tylko to, co najlepsze. Dzięki naszej dużej sieci stale trzymamy rękę na pulsie. Kiedy wybieramy nasze produkty, nie powinno to działać. Musi być przyjazny dla środowiska. Musi być zatwierdzony przez UE. I wtedy konsument duński musi być zainteresowany produktem.

Kiedy w NewHealth musimy ocenić, czy dany produkt może być odpowiedni dla naszego asortymentu, oceniamy go na podstawie poniższych. Wszystkie pięć kroków musi zostać sprawdzone za pomocą kciuków do góry, zanim jeszcze rozważymy produkt:

- Sprawdzony efekt

- Testy kliniczne

patenty

-EU aprobaty

-Miljøvenlighed