Problem:

Naturalna struktura lipidowa skóry jest odpowiedzialna za ochronę skóry przed agresorami zewnętrznymi, jednocześnie uszczelniając w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu wilgoci. Kiedy ta struktura lipidowa zostaje naruszona z powodu genetyki, choroby lub uszkodzeń zewnętrznych - skóra nie jest w stanie odpowiednio chronić i nawilżać.  Wynik? Sucha, wrażliwa i niezdrowa skóra.

Nasze rozwiązanie:

Jeśli spojrzysz na naszą formułę pod mikroskopem, zobaczysz specjalny wzór krzyżowy, który jest identyczny z wzorem naturalnej warstwy lipidowej zdrowej skóry. To nasza opatentowana technologia emulsji wielowarstwowej (MLE) - składnik zaprojektowany w celu bezbłędnego naśladowania naturalnego lipidu blaszkowatego zdrowej skóry.

Magia MLE:

Po nałożeniu wzór krzyżowy naszego składnika faktycznie zastępuje uszkodzoną warstwę lipidową, „oszukując” skórę i myśląc, że zdrowa warstwa lipidowa została naturalnie przywrócona. To rozpoczyna naturalny proces samoobrony i nawilżenia skóry - w rezultacie skóra jest czystsza, zdrowsza i jaśniejsza.

Real Barrier jest jedną z niewielu marek, która faktycznie działa bez powodowania dodatkowych podrażnień! Wynika to z roślinnych kwasów tłuszczowych MLE, ceramidów i cholesterolu, które ciało rozpoznaje jako własne. Oprócz tego, że pomaga skórze w ponownej ochronie i nawilżeniu, MLE wspomaga również suchą, wrażliwą skórę, która jest łagodna i bezpieczna dla dzieci, ale mocna i skuteczna nawet w najcięższych warunkach skórnych. Dlatego też tak działa odmładzająco i wygładzająco jako skutek uboczny regeneracji.